Acer Aspire V Nitro Black Edition s nejnovější technologií Intel RealSense

Acer vybavil své výkonné notebooky Aspire V Nitro Black Edition nejnovější technologií Intel RealSense

Acer_ntb_01

PRAHA, 5. ledna 2016 – Společnost Acer dnes představila u svých špičkových notebooků Aspire V Nitro „Black Edition“ nejnovější kameru krátkého dosahu Intel® RealSense™. Aspire V Nitro tak jako první na světě obsahuje novou vylepšenou kameru a nabízí tak hráčům lepší zážitky díky vyšší kvalitě 2D a 3D obrazu, čímž jim umožňuje přenášet jejich herní zážitky a videochatovat s odstraněným pozadím. Již brzy si budou moci hráči také moci přizpůsobit zážitek ze hry naskenováním své tváře a jejím vložením do jejich oblíbené herní postavy i naskenováním objektů pro umístění v jejich vlastní herní modifikaci.

Notebooky Aspire V Nitro Black Edition, které jsou k dispozici ve velikostech 15,6" a 17,3", byly vybaveny novou kamerou Intel RealSense, jež nabízí lepší rozsah snímání ve vzdálenosti až 1,5 m od zařízení a mnohem přesnější sledování gest a ovládání i rozpoznávání objektů. Kamera také umožňuje plynulý chod nového biometrického systému Microsoft Windows Hello pro přihlašování do systému Windows 10. Při použití běžné 2D kamery umožňuje HD rozlišení 60 sn./s.

„Společnost Acer je odhodlána zavést nejnovější technologie rovnou z našich vlastních laboratoří, a to od našich klíčových partnerů,“ řekl Jerry Kao, prezident divize Notebook Business Group společnosti Acer. „Jsme přesvědčeni, že nejnovější kamera Intel RealSense přinese pokročilým uživatelům nové zážitky a doplní styl a výkon naší kultovní řady Aspire V Nitro.“

Díky kameře Intel RealSense mohou majitelé Aspire V Nitro využívat své notebooky intuitivněji, aby byly jejich zážitky z her osobnější a dokonale prostorové. Tato kamera také umožňuje 3D skenování a tisk; uživatelé mohou jednoduše naskenovat objekt 3D kamerou a uložit jej. 3D model lze použít na fotografii nebo změnit pro výstup na 3D tiskárnu.

Notebooky Aspire V Nitro Series byly navrženy pro ty, kdo hledají dokonalý herní zážitek a skutečný výpočetní výkon. Modely Black Edition byly pro nekompromisní výkon osazeny procesory Intel® Core™ a podporují grafické karty NVIDIA® GeForce® GTX 960M s až 4 GB grafické paměti GDDR5 a bleskově rychlá NVMe PCIe SSD, která jsou obvykle k vidění u podnikových serverů.

Nové modely zdědily čistý design elegantně tvarovaných rohů a průlomové konstrukce slotové antény představené u poslední generace řady V Nitro. Anténa je ukryta v jednom rohu víka a zajišťuje 360° bezdrátové pokrytí bez mrtvých zón. Díky technologiím Acer TrueHarmony Plus a Dolby® Audio™ poskytuje čtveřice vestavěných reproduktorů skutečně výkonný prostorový zvuk pro hraní her, přehrávání filmů a hudby. Špičkové modely „Black Edition“ jsou vybaveny výrazným světelným pruhem podél kloubů, možností displeje s rozlišením 4K a 100% pokrytím barevného prostoru Adobe RGB a ventilátory AeroBlade s nejtenčími kovovými lopatkami na světě s tloušťkou pouhých 0,1 mm, které jsou výkonnější a tišší.

Cena a dostupnost
Řada Acer Aspire V Nitro Black Edition vybavená novou kamerou Intel RealSense 3D bude k dispozici v oblasti EMEA v únoru za cenu od 35 000,- Kč(4). Pro více informací o dostupnosti, specifikacích produktu a cenách navštivte stránky www.acer.cz.

O společnosti Acer 
Společnost Acer, která se zabývá hardwarem, softwarem a službami, byla založena již v roce 1976. Zaměřuje se na výzkum, návrh, marketing, prodej a podporu inovativních produktů, které zlepšují každodenní život lidí. Mezi nabízené produkty společnosti Acer patří počítače, monitory, projektory, servery, tablety, chytré telefony a nositelná elektronika. Společnost Acer také vyvíjí cloudová řešení, která dodává společně s internet věcmi. Zaměstnává 7 000 lidí, je čtvrtou největší firmou na světě vyrábějící počítače (IDC 2014) a v roce 2014 dosáhly její tržby 10,39 miliardy amerických dolarů. Pro více informací navštivte stránky www.acer.cz.
© 2015 Acer Inc. Všechna práva vyhrazena. Acer a logo Acer jsou registrované obchodní značky společnosti Acer Inc. Ostatní ochranné známky, registrované obchodní značky a/nebo servisní značky, které jsou vytištěny nebo uvedeny jiným způsobem, jsou majetkem příslušných vlastníků.

1) Skutečně dostupná kapacita se liší: (MB = 1 milion bajtů; GB = 1 miliarda bajtů).
2) Počítač vybavený Wi-Fi rozhraním 802.11ac vyžaduje pro správnou činnost router s podporou 802.11ac.
3) Aplikace Acer DustDefender a CoolBoost jsou k dispozici pouze u Aspire V 17 Nitro.