Fotoaparáty Canon IXUS

Plně automatické fotoaparáty, se stylem

cdi_ixus_1

Stylové kompaktní fotoaparáty, které udělají dojem
Pochlubte se svým stylem s kompaktním fotoaparátem IXUS. Řada kompaktních fotoaparátů IXUS nabízí útlý a stylový design, který vyhoví vašemu stylu, a disponuje funkcemi pro váš životní styl.

Vysoce kvalitní optický zoom s Inteligentním IS
Přibližte se ke vzdáleným objektům a zachyťte je v působivých detailech pomocí optického zoomu, který poskytuje výsledky s vyšší kvalitou a větší kreativní svobodu než standardní digitální zoom (jaký naleznete ve většině mobilních zařízení). Přizpůsobivý Inteligentní IS v každé situaci automaticky zajistí ostré snímky a stabilní filmy.

Snadné sdílení pomocí sítě Wi-Fi
Bez námahy sdílejte své výtvory se světem pomocí připojení Wi-Fi a NFC. Odesílejte snímky a filmy do sociálních sítí přímo z fotoaparátu. Nebo je jednoduše přeneste do kompatibilního smartphonu pomocí technologie NFC. Využijte aplikaci Canon Camera Connect k dálkovému ovládání fotoaparátu pomocí smartphonu a pořizujte skvělá selfie.

Režim Smart Auto a kreativní snímání
Fotografujte a tvořte s maximální lehkostí. Díky režimu Smart Auto může pořizovat vynikající fotografie a filmy opravdu kdokoli. Automaticky za vás vybere ideální nastavení fotoaparátu – ať už zachycujete jakoukoli scénu – takže vše, co musíte udělat, je zamířit a stisknout spoušť. Můžete také odhalit svou kreativitu pomocí uměleckých a zábavných kreativních režimů.

Upozorňujeme, že ne všechny funkce jsou k dispozici u všech produktů.

Nakoupit můžete zde >>>