ANPIX ver009s redukce (verze MOLEX) PCIe x1 na PCIe x16

Kód: 753
360 Kč –22 %
Image 3
360 Kč –22 % 280 Kč 231,40 Kč bez DPH

ANPIX Ver009 redukce (verze molex) PCIE X1 na PCIE X16 (pro těžbu kryptoměny) (3xCAP, 3xLED, napájení přes molex 4-pin konektor

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejnovější verze MOLEX má navíc LED indikátor napájení 3.3V, a je vybavena 3 kondenzátory pro stabilizaci. Napájení přes kabel s konektorem MOLEX 4 pin. 

Jedinečná a praktická redukce velikosti PCIe x1 převádí signál ze slotu PCIe x1 (x4 / x8 / x16) na navě vytvořený slot PCIe x16 (signál se přenáší datovým kabelem USB) a je vybavena praktickým externím flexibilním napájením pomocí kabelu a představuje ideální doplněk pro těžební (mining) systémy pro virtuální měny typu Bitcoin a podobné. Použití této redukce umožňuje umístit výkonné grafické karty s velkými rozměry mimo základní desku nebo i mimo počítačovou skříň. Lze tak využít všechny PCIe sloty na základní desce a zvýšit svou těžební kapacitu Bitcoinů na maximum omezenou jenom zvolenou základní deskou a jejím počtem PCI konektorů. 

Součástí balení je: 
- 1x konektor PCIe x1 (zapojuje se do základní desky) s konektorem USB pro propojovací datový kabel. 
- 1x deska tištěného spoje s konektorem PCIe x16 (do kterého se umístí grafická karta). Tato deska je také vybavena konektorem USB (pro druhý konec propojovacího datového kabelu) a dále napájecím konektorem MOLEX 4pin. 
- 1x propojovací datový kabel USB s délkou 60cm 
- 1x napájecí kabel z konektoru SATA (od zdroje) na konektor MOLEX 4pin (na redukci). Nebo je možno napájet přímo kabelem od zdroje s konektorem MOLEX. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .